
Мікроскоп дитячий (з аксесуарами, в коробці) З 2107
385 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 2107
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Удосконалений дитячий мікроскоп стане важливою комплектуючою хімічною лабораторією молодого вченого.
Мікроскоп відправить дитину у захоплюючу подорож у світ мікроелементів. З ним дитина зможе проводити численні дослідження, розширюючи свій кругозір.
У комплекті з мікроскопом входять додаткові аксесуари:
- предметні скельця;
- щипці;
- набір слайдів;
- порожня етикетка;
- 2 пляшечки;
– контейнер.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мікроскоп |
| Колір | Синій |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 385 ₴

