
Інтерактивний робот (з пультом, у коробці) J 1066 A
823 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: J 1066 A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей чудовий дитячий набір з інтерактивним роботом J 1066 A, орієнтований на дітей віком від п'яти років, неодмінно зацікавить Вашого маленького хулігана. Іграшка представлена в яскравому, стильному виконанні та розроблена із безпечного, якісного матеріалу. Іграшка стане улюбленою забавою Вашого допитливого непосиди, з якою дитина буде проводити весь вільний час. Захоплюючі пригоди та море найпозитивніших емоцій із такою іграшкою Вашому малюкові забезпечені на весь день.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 823 ₴
