
Дитячий робот трансформер 368
677 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 368
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформери — це багатофункціональні іграшки, вони можуть змінювати форму або перетворюватися на різні предмети або тварини: наприклад, у динозавра, у вантажівку та вертоліт. Така іграшка дає можливість замінити дві або кілька іграшок, тому грати з такими іграшками. цікавіше. Трансформери для дітей це спрощений конструктор. Для того, щоб змінити іграшку, дитині потрібно зробити кілька маніпуляцій і nbsp; вимагають більше часу та терпіння для трансформації, заразом розвивають логіку, моторику рук і просторове мислення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 215 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 135 мм |
- Ціна: 677 ₴

