
Цифри трансформери (цифри, роботи, в коробці) 991-6
1 293 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 991-6
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей чудовий набір трансформерів - це не просто забава, а й можливість для дитини потренувати свою логіку, моторику та навчитися цифрам.
Кожна цифра може перетворитися на маленького робота.
Другий варіант гри - зібрати з кількох цифр одного nbsp; робота. Це допоможе дитині розвинути свою уяву та творчі здібності.
Переваги набору трансформерів Цифри від 0 до 9:
- Навчальний елемент: цифри, роботи
- Розвиває логіку, моторику
- Легко перетворюється
- Яскраве, реалістичне оформлення
| Упаковка | |
|---|---|
| Висота упаковки | 390 мм |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Для хлопчиків |
- Ціна: 1 293 ₴

