
Трансформер із цифрами (5 цифр, 4 математичні знаки) 727-3
526 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 727-3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магія цифр набагато ближче, ніж ви могли собі уявити! Як тільки всі елементи набору з'єднуються один з одним, перед вами з'являється дивовижно красивий робот .
Алекожна деталь також є маленьким трансформером , який легким рухом руки перетворюється на транспортний засіб, монстра або футуристичний бластер . Вперед до нових неймовірно захоплюючих пригод!
Характеристики :
-
висота зібраного робота: 12х17 см;
-
цифри від 1 до 5;
-
4 математичні знаки;
-
всі математичні елементи трансформуються на транспорт або інші ігрові фігурки;
-
всі деталі виготовлені з якісного пластику, здатного витримувати активне використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 526 ₴


