
-27%
Бізіборд дерев'яний (гачок, шнурки, блискавка, замочки, рухомі шестірні, сортер геометричний) C 64872
1 448 ₴
1 057 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: C 64872
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка, яка ідеально підходить для розвитку дрібної моторики та координації рухів , безпечно знайомить дитину з предметами побуту, тренує логічне мислення , а також покращує увагу та концентрацію .
Особливості :
-
розмір ігрової дошки: 29,5х39 см;
-
яскравий геометричний сортер для знайомства з фігурами та квітами;
-
ігри для тренування дрібної моторики: замочки, різноманітні замки;
-
яскравий ланцюжок із шестерень, які можна обертати, створюючи цікавий візуальний ефект та демонструючи дитині зв'язок між цими елементами;
-
іграшка виготовлена з якісної деревини;
-
упаковка - плівка та крафтова коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Бізіборд |
| Розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 410 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 1 057 ₴
