
-29%
Трек дерев'яний дитячий (4 машини) C 61463
604 ₴
429 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: C 61463
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вашій дитині точно сподобається забава з дерев'янимтреком C 61463 , створеним руками!
Всі елементи з набору виготовлені з міцних, якісних та екологічно чистих матеріалів – деревина.
Особливості :
- набір треку з 8 спусками;
- 4 машинки;
- довжина машинок - 6,5 см;
- іграшка виготовлена з екологічно чистих матеріалів та повністю безпечна для дитини;
- для дітей віком від 18 місяців;
- сприяє розвитку дрібної моторики та логічного мислення.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Упаковка | |
|---|---|
| Висота упаковки | 340 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 88 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Основні | |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 337 |
| Довжина | 105 |
| Ширина | 88 |
- Ціна: 429 ₴



