
-29%
Бізіборд “Космічна ракета” (двостороння основа з отворами, викрутка, гайковий ключ, болтики) C 64001
603 ₴
428 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: C 64001
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корисно, весело та безпечно! Ось головні гасла цієї дерев'яної гри, що розвиває.
Іграшка виконана у вигляді космічної ракети, яка подарує маленькому астронавту цікаву подорож, метою якої стане отримання перших корисних навичок, розвиток дрібної моторики та логічного мислення дитини.
Особливості:
– яскравий дизайн у формі космічної ракети;
- двостороння основа з отворами;
– велика кількість ігрових елементів;
- дерев'яна викрутка та гайковий ключ;
- болтики та шестерні.
Упаковка: коробка
Розмір упаковки: 24 см × 16 см × 6 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Бізіборд |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
- Ціна: 428 ₴



