
Музичний літачок (2 кольори, рухомі елементи, сортер, мелодії, алфавіт, ксилофон, англ. мова) YL 410
611 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: YL 410
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний літачок з ксилофоном перенесе Вашого малюка у світ чарівних звуків та заспокійливих мелодій!
Кожна деталь іграшки продумана до дрібниць, щоб надовго та з користю зацікавити дитину.
Ця модель сприяє розвитку уважності та логіки, допомагає малюкові познайомитися з новими кольорами, формами та звуками, тренує дрібну моторику.
Особливості:
- сучасний дизайн у вигляді милого літачка;
- ксилофон із 5 металевими пластинами;
- пальчикова міні-гра;
- рухомі елементи;
- сортер;
- вивчення слів, алфавіту та назви тварин англійською мовою;
- відтворення класичних мелодій;
- активація веселих дитячих пісеньок;
- захоплюючі історії;
- літак працює від 3х батарейок типу “ААА”.
Упаковка: коробка
Розмір упаковки: 26 см × 16 см × 17 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
- Ціна: 611 ₴







