
Музична каталка "Єдиноріг"(2 режими роботи, звук, рухає головою та хвостом, підсвічування, в коробці) 35395 A
599 ₴
425 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 35395 A
Перший фанат танців та мелодій в іграшковому місті Чарівний Єдиноріг готовий давати майстер-класи своїм меншим учням і тим, хто теж хоче навчитися бути яскравим та рухатися у ритм музики. Так що набирайся терпіння, хапай із собою увагу та уважно слухай одноріжку, адже іграшка ось-ось почне своє яскраве шоу. Конячка може танцювати під веселі мелодії завдяки колесу вільного руху, відтворювати пісеньки, мелодії та різні звуки, а під час роботи він яскраво підсвічуватиметься, що додасть відчуття свята та веселощів.
Особливості:
- іграшка виконана у вигляді єдинорога;
- Єдиноріг має 2 режими роботи - відтворення пісень та рух, відтворення звуків та пісень;
- під час руху іграшка рухає головою та хвостом;
- тварина відтворює пісні англійською мовою;
- в колесах іграшки є кульки, що створюють звук брязкання;
- під час роботи іграшка підсвічується яскравими кольорами;
- світлові та звукові ефекти працюють від 3-х батарейок типу "ААА" (не додаються);
- на спинці іграшки є перемикач мелодій;
- єдиноріг виготовлений із якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини.
Упаковка: коробка
Розмір упаковки: 23 см × 11.5 см × 19.5 см
Розмір іграшки: 11 см. × 17 см × 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 425 ₴


