
Набір "Трансформер" (2 види, у коробці) 666-8
794 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 666-8
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір роботів-трансформерів буде чудовим подарунком для юного шанувальника легендарного фільму "Трансформери"! Дитина зможе самостійно збирати і розбирати скільки завгодно разів робота-трансформера. У процесі гри дитина розвиває дрібну моторику, просторове та образне мислення, а гра в рольові ігри тренує уяву.
Розмір упаковки : 51 см × 8 см × 41 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 415 мм |
| Довжина упаковки | 510 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 794 ₴
