
Іграшка Динозаврик 5в1 (2 кольори, магнітна рибалка, стукатка, шестерні, що рухаються, каталка) B 046
851 ₴
604 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: B 046
Милий динозавр сьогодні підробляє як автобус для пасажирів, а пасажирами виявилися такі ж давні тварини та веселі черв'яки. Ця логічна гра у вигляді каталки цератопса має багато веселощів для дитини, адже з кожного боку можна пограти з динозавриками та потренувати моторику ручок. Тут можна знайти стукітку, де потрібно вибивати тварин, а поряд з ними розташувалися барвисті черв'яки, яких можна зловити за допомогою вудки у вигляді пташки. На боках каталки мама-птеродактиль звила своє гніздо і одним крилом прикриває своє дитинча, а якщо ти хочеш його побачити, то пересунь мамине крило, також на стороні іграшки є 3 шестерні, які можна рухати і тренувати маленькі пальчики. До іграшки можна причепити мотузку і використовувати її як каталку або машинку, адже у неї маленькі колеса у своїх ніжок.
Особливості:
- іграшка виконана у вигляді динозавра;
- динозаврик має колеса і місце для мотузки, завдяки чому його можна використовувати як каталку;
- на каталці можна знайти 4 веселі ігри — стукалка у вигляді різних стародавніх тварин, магнітна рибалка на свинях, ще з боку є шестірні, які можна спонукати, або подивитися на пташенят птеродактилю мама-птеродактиль, адже крило тварини можна пересунути;
- до іграшки додається молоточок, коротенька мотузочка, 4 черв'ячки та вудка у вигляді пташки для лову козирок;
- така логічна іграшка розвиватиме моторику рук, координацію рухів, логічне мислення та даруватиме купу позитивних емоцій;
- логічний динозавр виготовлений із якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стучалка |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 604 ₴



