
Робот Трансформер "Автобот Бамблбі" (трансформується до машини) 054
677 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 054
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот трансформер наповнить дозвілля хлопчика цікавими сюжетами та захоплюючими іграми.
За кілька кроків з робота, трансформер перетворюється на машину і навпаки.
Даний вид виконаний за мотивами коміксів та фільмів про трансформерів і втілюють їх найвідомішого персонажа.
Ваш малюк буде щасливий зустрітися зі своїм улюбленим героєм.
Разом з ним він проводить час весело та з користю.
Розмір упаковки: 34 см × 10 см × 43 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 430 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 677 ₴



