
-29%
Музична гра-стучалка Жаби (світло, звук) 9805
561 ₴
398 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 9805
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична гра-стучалка – захоплююча гра на швидкість, спритність та увага.
Процес гри супроводжується підсвічуванням та звуковими ефектами.
У комплекті:
- ігрове поле
- молоточок
Працює іграшка від 3-х батарейок 1.5V ААА (не входять до комплекту).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стучалка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 398 ₴
