
М'яка брязкальце-підвіска C 51334 Лев
484 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 51334 P
Дивовижне брязкальце-прорізувач від ТМ Bimbo має яскравий зовнішній вигляд, цікаву текстурну поверхню та оригінальний дизайн у вигляді забавних звірят, які фокусують на собі увагу дитини, розвиваючи при цьому дрібну моторику, зір, сприйняття звуків та концентрацію. Малюк зможе спробувати іграшку "за смаком", усуваючи неприємні відчуття в процесі прорізування зубів.
Особливості:
- брязкальце виготовлене з високоякісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини (поліестер, пластик);
- рекомендований вік – від 3-х місяців;
- м'яка іграшка має привабливий зовнішній вигляд, кожен її елемент пофарбований у барвисті кольори;
- ігрові елементи мають різні текстури;
- брязкальце оснащене кріпильним кільцем;
- іграшка розвиває тактильні відчуття та дрібну моторику, сприяє сприйняттю кольору та форм.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bimbo |
| Вікова група | З народження |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | М'яка іграшка |
| Ширина | 120 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 484 ₴

