
Магічна книга квест для дівчинки (ключи, віконця з сюрпризами) 89605
641 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 89605
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знайди ключі! Пройди квест! Магічна книга – це скарбничка секретів, в якій зібрано велику кількість сюрпризів для її маленької власниці. За таємничими віконцями криються невеликі, але неймовірно цікаві подарунки. Які саме – допитливі дівчинки дізнаються тільки відкриваючи кожну з них потрібним ключем. А потім записуй свої секрети та зберігай їх в одному із потаємних відсіків.
Особливості:
- щоденник-скарбничка на замку;
- ключики для вікон;
- за кожним віконцем прихований сюрприз;
- серед подарунків представлені наклейки, шарми для браслетів, олівець, точила, книжкова закладка та інше.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Ігровий набір принцеси |
- Ціна: 641 ₴









