
Трансформер іграшка (4 машинки) 519
572 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 519
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер 519 – це оригінальна іграшка, яка включає відразу кілька варіантів гри.
Відразу 4 поліцейські машинки створюють одного нового персонажа – робота з потужними рухомими кінцівками!
Розібравши роботу, ви отримаєте 4 окремі машинки для гри!
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 275 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 572 ₴


