
Музичний автобус (2 кольори, світло, звук) ZS 8838
324 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ZS 8838
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий автобус Lovely Bus ZS 8838 – яскрава та дуже музична іграшка для малюка.
Автобус виконаний в оригінальному дизайні зі збільшеними елементами конструкції.
У салоні 6 пасажирських місць та одне водійське сидіння. Немає дверцят, але є відкритий люк на даху. Кермо – крутиться, знак стоп рухається.
Модель виконана з первинної пластмаси, прикрашена наклейками та не містить гострих кутів.
Особливості моделі:
- вільний хід;
- підсвічування фар різними кольорами;
– динамічна музика.
Іграшка працює від 3-х батарейок типу "АА" – не додаються.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
| Вік | Від 2 років |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Заводна іграшка |
| Тип харчування | Батарейки |
- Ціна: 324 ₴
