
Черепашка іграшкова (2 кольори, ксилофон, сортер, колеса) BM 1015
638 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: BM 1015
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весела черепашка здатна розвеселити будь-яку дитину! Якщо малюк штовхає іграшкову тварину, вона рухатиметься. А якщо крихта нудьгує, черепашка запропонує свою спинку з <кс>фоном, щоб дитина могла зіграти на музичному інструменті. З кожного боку черепашки є спеціальні отвори, в які потрібно вставляти фігурки відповідної форми . Гра "Сортер " допоможе розвинути дрібну моторику рук та сприяти концентрації уваги дитини.
Особливості :
- іграшка виконана у вигляді забавної черепашки;
- рухлива голова тварини;
- черепашку можна катати (має 4 коліщатка);
- ксилофон (5 кольорових пластин та ударна паличка);
- гра "Сортер";
- розмір іграшки: 25х19.5х13 см.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 170 мм |
- Ціна: 638 ₴



