
Розвивальна гра математичні ваги балансир Космокот 4FUN Game Club 79208
538 ₴
382 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 79208
Практикойте математичні знання у форматі цікавої гри разом з балансиром від 4 FUN Game Club. Розвивайте вміння рахувати, балансуючи цифрами та кумедними фігурками космічних ракет.
Основа іграшки має вигляд симпатичного котика в скафандрі, з боків якого розташовані чаші ваг. У комплекті представлені карти із завданнями трьох рівнів складності, цифри та маленькі фігурки.
Цифри з набору мають різну вагу. Чим вища номінал у цифри, тим більша її вага — кожна одиниця дорівнює 1 космічній ракеті. Відповідно 2 — це дві ракети.
Для розвитку логічного мислення потрібне поступове ускладнення завдань і відсутність однотипності. Саме тому завдання в картках побудовані за принципом від простого до складного, що змушує мозок дитини працювати активніше.
Особливості:
- 3 рівні гри;
- кожна наступна цифра має більшу вагу, ніж попередня;
- 30 двосторонніх карток;
- котик із двома чашами ваг;
- 30 двосторонніх карток;
- 19 ракет;
- цифри від 1-10;
- інтерактивне навчання;
– легке вивчення арифметики;
- докладна інструкція.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансир |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 382 ₴


