
Трансформер Union Front (автомобіль, тягач, у коробці) HD 46
1 059 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: HD 46
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер HD 46 із серії “Union Front” це набір роботів трансформерів із знаменитого фільму. Головні герої прилетіли на Землю, щоб убезпечити її від вторгнення.
]]>
Модель представлена двома героями:
- Бі Солдієрс у жовтому кольорі з чорними вставками по всьому корпусу;
- Гігант Арес у синьому кольорі з червоними мовами вогню по всій кабіні.
Бі - перетворюється з автомобіля на відважного робота за 5 кроків.
Арес - трансформується з тягача у ватажка роботів за 4 кроки.
Комплектація набору HD 46:
- автомобіль;
- тягач;
- 2 щита;
- меч і щит.
]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 510 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 1 059 ₴
