
Трансформер АВтобот Поліцейська машина W 8836 B
1 034 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: W 8836 B
Потужні автоботи вже ціле століття ведуть протистояння між добром та злом! Трансформер W 8836 B г та очолити світлу сторону і перемогти темряву. Стильний робот виглядає могутнім солдатом, який миттєво перетворюється на яскравий автомобіль. А для збільшення бойової сили в наборі можна знайти добре деталізовану зброю. Вирушайте в незабутні пригоди разом із трансформером і робіть справедливість!
Особливості:
- стильний дизайн улюблених героїв дитячих фільмів про роботи;
- яскраве забарвлення транспорту з намальованими зображеннями;
- високоточна деталізація поверхні іграшки;
- легко провертаються кінцівки автобота;
- потужні аксесуари у вигляді ;
- стане родзинкою у вашій колекції іграшок;
- допоможе відтворити всі незабутні та гостросюжетні ігри.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 305 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Білий |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 1 034 ₴

