
Робот інтерактивний (2 кольори, їздить по лінії намальованою) 777-633
413 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 777-633
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот їздить по лінії, яку може намалювати чорним фломастером дитина або її батьки.
Захоплююча іграшка має два високочутливі оптичні датчики, що дозволяють використовувати для орієнтації в просторі лінію, намальовану не тільки на папері, а й на будь-якій іншій поверхні.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 173 мм |
| Довжина упаковки | 126 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 75 мм |
- Ціна: 413 ₴
