
Машинка поліція металопластикова АвтоЕксперт (світло, звук, українською) ТК 0499
301 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ТК 0499
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо вам іграшкову модель сучасного поліцейського автомобіля, яка точно повторює всі деталі свого справжнього а. Дизайн машинки враховує все: від тематичного забарвлення до реалістичних звуків, що виникають при легкому натисканні на підвіску.
Машина обладнана потужним інерційним механізмом, який дозволяє значно підвищити швидкість пересування. Юний колекціонер оцінить добре опрацьовану конструкцію машини та виділить їй окреме місце у своїй транспортній колекції.
Особливості моделі:
- масштаб 1:36;
- повна деталізація конструкції;
- інерційний механізм;
- двері відкриваються;
- яскраве підсвічування фар;
- реалістичні звуки;
- всі ефекти працюють від батарейок, що входять до комплекту.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 301 ₴
