
Робот Бамблбі (танцює, ходить, світло, звук) Dance Hero 757 -B070 Bumblebee
572 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 757 -В070
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ви здивуєтеся, наскільки ритмічним може бути робот, коли поруч починає лунати весела та динамічна музика.
Цей чарівний жовтенький прибулець - відомого на всю планету робота із найпопулярнішого коміксу сучасності. Його ім'я точно передає всі особливості зовнішності автобота, адже він так схожий на маленьку спритну бджілку не тільки кольором, а й чарівними крильцями та кумедними вусиками.
Особливості:
- іграшка виконана за мотивами популярного коміксу;
- підсвічування очей;
- рухається в такт музиці;
- відтворює запальні музичні композиції;
- працює в 2-х режимах: рух + музика + підсвічування і просто підсвічування;
- ефекти працюють від 3-х батарейок типу "АА" (не додаються);
- іграшка виготовлена з якісного первинного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 572 ₴



