
Джип Поліція України "TK Group" (інерційний механізм, відчиняються двері та багажник) TK- 0223
578 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: TK- 0223
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Позашляховик патрульної поліції від "TK Group" варта особливої уваги юних поціновувачів цікавих моделей автомобілів. Серед основних його переваг — абсолютна схожість із реальним автомобілем поліцейської служби України завдяки тематичному забарвленню, написам українською мовою, символіці та проблисковим маячкам.
Особливості:
- потужний інерційний механізм;
- відчиняються передні двері та багажник;
- габаритні розміри: 27х11х12 см;
- пластикові колеса з протекторним візерунком;
- чудова деталізація салону;
- характерне забарвлення для машини патрульної поліції України;
— іграшка виготовлена з якісного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Всюдихід |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 578 ₴
