
Робот 0820 (48/2)2 види, ходити, світлові та звукові ефекти, стріляє ракетами на присосках, у коробці
430 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 0820
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот 0820 (48/2)2 види, ходити, світлові та звукові ефекти, стріляє ракетами на присосках, у коробці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 100 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 430 ₴


