
Великий самоскид іграшковий "Атлант" (довжина 52 см) 1011 ok Toys
731 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 1011
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий функціональний самоскид з перекидним кузовом. Можна грати вдома та брати із собою на прогулянку. Така іграшка збере навколо себе друзів вашої дитини, стане неоціненним помічником під час ігор у пісочниці.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technok Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 275 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір машинок |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: 731 ₴
