
Ігровий набір трактор Ранчо Kid cars 39280 Tigres
252 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 39280
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ранчо "Kid cars" - тематичний набір, до якого входять 2 моделі авто Kid cars — трактор, причіп і 6 фігур тварин: корова, кінь, овечка, петвушок і дві курочки. Ранчо "Kid cars" — ідеальна іграшка для знайомства з навколишнім світом.
Граючи таким набором, малюк знайомиться з хатніми тваринами, може вигадувати різні сценарії для гри, наприклад, ведення сільського господарства на уявній фермі. Цей оригінальний набір подарує безліч позитивних емоцій маленьким фермерам.
Розмір авто — зручний для найменших ручок, а те, що немає дрібних деталей, робить іграшку безпечною для дітей. Іграшка допомагає в розвитку абстрактного мислення та дрібної моторики рук.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трактор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 78 мм |
- Ціна: 252 ₴
