
Музична гра стукачка (музичний молоточок, пісенька, звуки, 4 кульки, українська озвучка) TK Group 64485
639 ₴
453 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 64485
Невгамовні малюки гідно оцінять нову гру-стучалку "Музичний молоточок" від "TK Group", яка стане відмінним варіантом корисно і весело провести час. Розташуйте кольорові кульки у спеціальних отворах і спробуйте проштовхнути їх у тунель за допомогою яскравого молоточка. Під час кожного удару музичний молоточок відтворюватиме фрази українською мовою або заспіватиме веселу пісеньку, як тільки дитяча долоня торкнеться червоної кнопки.
Іграшка допоможе удосконалити координацію рухів, тренуватиме дрібну моторику, стимулюватиме дитину до вивчення квітів та форм, розвиватиме концентрацію та уважність.
Особливості:
- ігровий набір складається з платформи, 4-х кульок та молоточка;
- платформа прикрашена безпечним дзеркальцем;
- молоточок підсвічується яскравими вогниками;
- натискання на червону кнопку активує веселу пісеньку українською мовою;
- молоточок оснащений безпечною силіконовою накладкою;
- під час кожного удару молоточок відтворює нову фразу;
- ефекти працюють від 2-х батарейок типу "АА" (не додаються).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стучалка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 453 ₴
