
-29%
Дерев'яний геометричний сортер "4FUN Game Club wood" 87639
432 ₴
307 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 87639
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна логічна гра Геометрія є оригінальною пірамідкою, що складається з ряду кілочків, на яких необхідно нанизувати геометричні фігурки.
З такою іграшкою дитина розвиватиме багато корисних навичок, познайомиться з геометричними фігурами та з азами рахунку, потренує дрібну моторику рук, сприйняття кольору та форми.
Комплектація:
- ігрова поверхня;
- 8 квадратів;
- 8 трикутників;
- 8 прямокутників;
- 8 кіл.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 307 ₴
