
Іграшка Сортер “Яйця 3D сортер. Цифри” (12 штук у наборі) 4FUN Game Club 49309
433 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 49309
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ранній розвиток дитини неможливий без іграшок, що розвивають. Адже грати та вчитися так весело!
Розвиваюча іграшка “Яйця 3D сортер. Цифри” допоможе розвинути у допитливого малюка спритність рук, дрібну моторику, а також навчать його комбінувати предмети за кольорами та формами!
Особливості:
- сучасний дизайн;
- гармонійне поєднання кольорів;
- усередині кожного яйця заховано 3D зображення цифр;
- серцевини пофарбовані в яскраві унікальні кольори;
- компактна коробочка у вигляді лотка для яєць;
- всі предмети у грі виконані із безпечного гіпоалергенного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4FUN |
| Вік | Від 18 міс |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 433 ₴
