
Дитяча дерев'яна пірамідка Звірятка (3в1, 3 види геометричних фігур) C 56071
384 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 56071
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однією з перших розвиваючих та корисних розваг для малюка цілком може стати дерев'яна пірамідка “Звірятка”!
Пірамідка складається із стійкої платформи з трьома дерев'яними штирьками, на яких нанизані геометричні фігури, а верхівки прикрашають милі тварини!
Особливості:
- гарна палітра яскравих відтінків привертає увагу малюка та сприяє їхньому швидкому запам'ятовуванню;
- 3 види геометричних фігур;
- всі деталі іграшки дуже гладкі та безпечні для дитини, кути закруглені
- це заняття чудово розвиває кмітливість, пам'ять та моторику рук малюка.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 384 ₴




