
Дерев'яна гра сортер Рамка-вкладиш (6 отворів) C 56068
427 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 56068
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для дбайливої мами дуже важливо, щоб іграшки були створені зі здорового та екологічно чистого матеріалу. Саме тому всі батьки стали частіше вибирати іграшки, виготовлені із дерев'яних матеріалів. Ми представляємо до вашої уваги яскравий кольоровий сортер. Саме такий набір дозволить дитині розвинути дрібну моторику рук, логічне мислення та подарувати незабутні емоції від гри.
Особливості:
- іграшка виконана з екологічно чистих матеріалів;
- основа іграшки платформа з намальованими звірятками;
- є 6 отворів для укладання елементів;
- Кожен елемент має різний колір;
- Іграшка дозволить дитині розвинути всі необхідні навички на етапах дорослішання.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 225 мм |
| Довжина упаковки | 225 мм |
| Ширина упакування | 35 мм |
- Ціна: 427 ₴


