
Дерев'яний логічний куб (шестерні, пальчикова гра, сортер, рухомі кубики, в коробці) C 56613
770 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 56613
Логічний куб поєднує у собі захоплюючі розвиваючі ігри для допитливих малюків. Кожна грань куба обладнана оригінальними ігровими панелями, спрямованими на розвиток певних навичок малюка.
Особливості:
- приємна пастельна кольорова гама, що відмінно поєднується між собою і створює справжню феєрію кольору;
- Шестерні, що обертаються;
- сортер: транспорт та форми;
- мініпальчикові ігри для розвитку дрібної моторики;
- цифри-приклади;
- всі ігрові елементи виготовлені із високоякісної деревини;
- відмінний опрацьований дизайн неодмінно зацікавить молодих дослідників навколишнього світу;
– завдяки даній ігровій моделі малюк розвиватиме свої тактильні відчуття, тренуватиме логічне та просторове мислення, дрібну моторику рук.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 770 ₴





