
Робот, що танцює на батарейках (світло, звук, мелодії) 6678-8
405 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 6678-8
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо Ваша дитина фанатіє від химерних інтерактивних іграшок, на кшталт роботів, то симпатичний та неймовірно веселий "Dance Robot" порадує його запальними танцями під динамічну та веселу музику.
особливості:
- Робот працює від 3-х батарейок типу "АА" (не додаються);
- кнопка включення розташована на спині іграшки;
- працює у двох режимах: підсвічування або підсвічування + танці;
- очі, животик і плечі підсвічуються яскравими кольорами;
- відтворює три музичні композиції;
- активно рухається під музику;
- виконаний у сучасному дизайні та стильному кольоровому поєднанні;
- виготовлений з якісного та зносостійкого пластику, безпечного для здоров'я.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 405 ₴

