
Дерев’яна гра Шнурівка C 54712 (48) "Динозаври", гра з картками, шнурівка, у коробці
414 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 54712
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев’яна гра Шнурівка C 54712 (48) "Динозаври", гра з картками, шнурівка, у коробці
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шнурівка |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
- Ціна: 414 ₴
