
Дитяча дерев'яна магнітна рибалка (2 вудки) C 53702
282 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 53702
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки магнітній рибалці C 53702 Ваша дитина неодмінно відчує себе вмілим рибалкою, що завжди залишається з гарним уловом!
Особливості:
- 2 дерев'яні вудки;
- фігурні магнітні елементи виконані у вигляді різноманітних морських мешканців;
- набір виготовлений з високоякісної деревини та пофарбований яскравими фарбами;
- іграшка тренує пам'ять, логічне та просторове мислення, розвиває моторику та координацію рухів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рибалка |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 282 ₴

