
Дерев'яна магнітна дошка (сортер, кілочки, магнітна рибалка) C 54738
753 ₴
535 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: C 54738
Не кожного малюка легко зацікавити логічними іграми, що розвивають. Адже для того щоб дитина серйозно захопилася головоломкою, вона має бути насправді захоплюючою та захоплюючою.
Відмінним варіантом стане навчальний дерев'яний планшет C 54737, який підходить для дітей віком від 36 місяців. Цей ігровий набір обов'язково розвине логічне мислення, кмітливість, уважність, допоможе підтягнути англійський алфавіт, ази арифметики, а також захопить молодого ерудиту у світ захоплюючих ігор.
особливості:
- магнітна рибалка;
- різнокольорові кілочки;
- сортер тварин;
- математичний сортер;
- найменування англійською;
- всі елементи виконані з високоякісної деревини та забарвлені у яскраві, привабливі кольори.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 535 ₴
