
Дерев'яна гра сорту Будиночок з ручкою (10 деталей) C 53740
832 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 53740
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тільки подивіться якийсь цікавий будиночок! Скільки в ньому ви нарахуєте свійських тварин? А хто їхній власник? Все це доведеться розібрати в цікавій грі "Будиночок-сортер", який з легкістю можна наповнити новими гостями та предметами, тільки знайдіть отвір для них.
особливості:
- будиночок виконаний із якісного дерева;
- з кожного боку будинку є отвір для тварини чи господаря з транспортом;
- Для зручного пересування іграшки на даху розташована ручка;
- щоб дістати гостей з дому є дверцята, які закриваються на гумку;
- Загалом у наборі 10 деталей сортера.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 832 ₴






