
Музична гра-стучалка Жаби (світло, звук) 580
674 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 580
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична гра-стучалка 580 Жаби – захоплююча гра на швидкість, спритність та увагу.
Процес гри супроводжується підсвічуванням та звуковими ефектами.
У комплекті:
- ігрове поле
- 2 молоточки
Працює іграшка від 3 батарейок 1.5V ААА (не входять в комплект).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стучалка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 674 ₴

