
Робот ( світло, звук, ходить, повторює фрази, зі ю, в коробці) 606
866 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 606
Сучасна модель робота intelligence 606 - це захоплююча і дуже динамічна іграшка для дітей різного віку.
Модель виконана у білому кольорі з яскравими помаранчевими вставками та сірими деталями конструкції. Ручки у робота піднімаються та опускаються, очі підсвічуються зеленим кольором, а на корпусі розташовано 6 функціональних кнопок.
Робот дуже веселий компаньйон, його основна особливість – повторювати фрази!
Функції:
- регулювання гучності – тихо/гучно;
- говорить на роботизованому котячому;
- говорить на роботизованому;
- кнопка b|o перемикає режими:
• ходьба вперед та поворот торса на 360°;
• запис та відтворення голосу.
У комплекті з роботом входить щит і пістолет. стріляє пластмасовим патроном.
Робот працює від 3х батарейок типу "АА" - не входить у комплект.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 866 ₴
