
Трансформер 7789 (60/2) у коробці
455 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 7789
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер 7789 (60/2) у коробці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 270 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 293 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 86 мм |
- Ціна: 455 ₴
