
Дерев'яна розвиваюча гра Мозаїка (5 квіток, фішки) З 35952
479 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 35952
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна гра Мозаїка стане чудовим заняттям для дитини!
Дерев'яний планшет з безліччю невеликих отворів і набір пластикових різнокольорових фішок дозволить дитині складати різні картинки, максимально використовуючи фантазію і уяву.
На дерев'яній дошці також є місце для 5-ти шестерень у вигляді квітів, які доповнюватимуть захоплюючу гру малюка!
У комплекті:
- дерев'яний планшет
- 5 дерев'яних квіток
- пластикові фішки 5-ти кольорів
- Книжка з прикладами картинок
Діаметр фішки – 1 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Мозаїка |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 479 ₴
