
Дерев'яна логічна дошка "Цифри" З 39294
567 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 39294
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захоплююча логічна гра познайомить вашу дитину з порядковим та кількісним рахунком.
Гра є дерев'яною дошкою з виїмками для цифр від 1 до 10 і отворами для стовпчиків, на які одягаються різнокольорові кільця. Кільця та набір цифр різних кольорів йдуть у комплекті.
Принцип гри – розподіляти кільця на стовпчики у кількості, вказаній на дошці. Також можна сортувати кільця за квітами
Гра виготовлена з якісної деревини, деталі пофарбовані в яскраві кольори та приємні на дотик.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Набори для навчання |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 567 ₴
