
Музичний мультикуб "TK Group" (українське озвучення, барабан, магнітна гра з черв'ячками, пісні) 14532
1 422 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 14532
Сучасний музичний куб неодмінно наповнить повсякденне дозвілля кожної дитини новими враженнями та позитивними емоціями!
Яскрава та контрастна модель виготовлена з первинної пластмаси, яка забарвлена фарбами з високою насиченістю кольору. Кожна грань містить декілька міні ігор, а також прикрашена вилитими візерунками різних форм.
Особливості:
- українське озвучування;
- Зручна ручка для перенесення;
- об'ємна кругла кнопка при кожному натисканні активує мерехтливе підсвічування та відтворює веселий сміх;
- Дверцята, що відкриваються, активує забавні звуки;
- Веселі дитячі пісеньки;
- кнопка у вигляді щеня активує на клавішах піаніно 3 режими:
1. "Вивчаємо цифри".
2. “Веселі мелодії”.
3. “Зіграй свої власні мелодії”.
- пальчикові міні-ігри та безліч рухомих елементів;
- кулька, що обертається, з гримаючими елементами;
- шестерні, що обертаються;
- конструктор прикладів;
- Рахунки;
- геометричний сортер;
- магнітна гра "Погодуй пташку";
- совушка-неваляшка.
Іграшка працює від 3-х батарейок типу "АА" - в комплект не входять.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Мультибокс |
| Тип живлення | Батарейки |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 1 422 ₴



