
Дитяча дерев'яна гра (25 елементів, кухонне приладдя, 2 мішечки, в коробці) С 51369
542 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 51369
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нехай почнуться веселі змагання на швидкість! Захоплююча гра з бегемотиком і ведмедиком стане чудовим способом проведення часу в колі сім'ї та друзів. Гра представлена у вигляді двосторонньої картонки з вирізаними ротиками, які на швидкість потрібно поміщати різнокольорові фрукти. У наборі також є додаткові аксесуари: палички, ложки та миски.
особливості:
- милий мультяшний дизайн;
- гармонійна палітра кольорів;
- 25 пластикових фруктів;
- аксесуари у вигляді мисок та кухонних приладів;
- Весела гра для компанії;
- розвиває кмітливість, дрібну моторику та уважність;
- Виконана з поєднаних матеріалів, які не шкідливі для здоров'я дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Головоломка |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 542 ₴
