
Музичний автобус 91780-2 (72) "TK Group", УКРАЇНСЬКЕ ОЗВУЧУВАННЯ, блакитний колір, 4 режими, 4 мелодії, звук,
570 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 91780-2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний автобус 91780-2 (72) "TK Group", УКРАЇНСЬКЕ ОЗВУЧУВАННЯ, блакитний колір, 4 режими, 4 мелодії, звук, світо, в коробці
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 570 ₴
