
Музичний автобус 91780-1 (72) "TK Group", УКРАЇНСЬКЕ ОЗВУЧУВАННЯ, червоний колір, 4 режими, 4 мелодії, звук,
552 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 91780-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний автобус 91780-1 (72) "TK Group", УКРАЇНСЬКЕ ОЗВУЧУВАННЯ, червоний колір, 4 режими, 4 мелодії, звук, світо, в коробці
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота упаковки | 275 |
| Довжина упаковки | 210 |
| Ширина упаковки | 50 |
- Ціна: 552 ₴
