
Поліцейська машинка (світло, звук, інерція, відчиняються двері) 666-12 P
599 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 666-12 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичні моделі машинок завжди приваблювали хлопчиків будь-якого віку. Юними дослідниками цікавиться дізнатися, яким чином працюють чудеса сучасної техніки, а докопатися до істини їм допоможе Машина Поліції 666-12 P
Функції:
- 3 кнопки включають звукові ефекти;
- підсвічування;
- інерційний механізм;
- Відчиняються двері.
Ефекти працюють від батарейок, які передбачені у комплекті.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Поліцейський автомобіль |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 599 ₴
